צילומי אוויר וידאו

צילומים אוויריים עם רחפן בהפקה הפך להיות חלק בלתי נפרד ממנה. בעבר הרחוק השתמשו בשוטים בודדים בלבד, כאשר רובם המוחלט היו של ציון מקום, כיום עם איכות הצילום ויכולת הייצוב הגבוהים ניתן לקבל צילומי אוויר מרהיבים. בנוסף עם השיפור הטכנולוגי של הרחפנים, היכולות החכמות שלהם וזמני הטיסה, הרחפן נמצא כחלק בלתי נפרד מצוות הצילום

הרחפן לא רק מחליף את מצלמת הרחף היקרה והמוגבלת, לרחפן יתרונות משמעותיים בכך שניתן לבצע גם צילומים מיוצבים מגובה נמוך וגם כמובן מגבוה

אנחנו לוקחים חלק בצילומי קולנוע, צילום סדרות ופרסומות לטלוויזיה וכן גם בהפקות של סרטי תדמית לרשתות החברתיות

:ברשותינו הציוד הטוב ביותר לכל משימה

 אינספייר 2 עם מצלמת X7 (מצלמת סופר 35) וסט עדשות מלא

           פאנטום 4 פרו

           מאביק 2 פרו

?למה אנחנו

כמות והאיכות, אנו המפעיל האווירי הגדול ביותר בישראל. רשומים אצלינו למעלה מ14 מטיסים מוכשרים וכולם בעלי וותק וניסיון יהפוך את הפרויקט שלכם למיוחד , אנחנו מסוגלים לתת לכם גם פתרונות מלאים הכוללים צילום קרקעי ועריכה, הכל בסטנדרט הגבוה של אייז-און

 

צילומי אוויר סטילס

יתרונות צילומי הרחפן בענף הנדל"ן יצרו יכולות חדשות ובלתי מוגבלות. אם בעבר, על מנת ליצור סרטון, היה צורך להשתמש במסוקים, כאשר העלויות היו גבוהות, החברות היו חושבות פעמיים אם להשתמש בצילומים אוויריים.

כיום, הרחפנים מחליפים את המסוקים היקרים ומספקים ללקוח מגוון אפשרויות שלא היו בהישג ידו עקב המחיר הגבוה או בגלל המגבלות המסוק.

חלק מהאפשרויות שאנחנו מספקים לכם:

צילום פנורמי 360 – הפתרון השיווקי הטוב ביותר להמחשת הנוף מהמרפסת, הצילום מתבצע בגובה הקומה הרצוי ובשעה המתאימה לכם ומפיקים לכם צילום פנורמי שתוכלו להראות ללקוחות הפוטנציאליים שלכם מבלי לצאת מהמשרד.

עדכון שוטף של צילומים – אנחנו יודעים ששמירה על קשר עם הלקוחות קיימים ופוטנציאליים, משקיעים והעובדים היא דבר חיוני עבורכם ולכן ברשותינו תכנית מדהימה שבה אנחנו נדאג לעדכון ספריית התמונות שלכם בתדירות ובאתרים שאתם תבקשו מאיתנו.

צילום וידאו וסטילס – יש לכם אירוע מיוחד? הריסה? יציקה משמעותית? אנחנו נדאג שהוא יתועד מזוויות לא שגרתיות ובאיכות הגבוהה כמו שניתן לקבל רק באייז-און.

סרטון תדמית ויראלי – אנחנו בעלי ידע וניסיון עשיר בתחום הקולנוע והסדרות, גם אתם יכולים להרוויח מזה. יצרנו במיוחד עבורכם מוצר שאיתו תוכלו להמשיך ולעדכן דרך הרשתות החברתיות מבלי להיכנס להוצאות של סרטון תדמית סטנדרטי

לכל משימה שתדמיינו, אנחנו נדע לבצע – יש לכם רעיונות? אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים שלנו ללא התחייבות וללא תשלום! אנחנו נשמח לקדם את החזון שלכם.

 

צילום תרמי ומיפויים מהאוויר

צילום תרמי: ביצוע מיפוי מסוג זה יעיל כאשר מתקבלת מפה (תמונה מיושרת) של השדה הסולארי, ומנהל האתר/תחזוקה יכולים לבחון
                 מהמשרד את מצב הפאנלים. תוצאות ביצוע צילום זה באמצעות רחפן הן מיידיות ומדוייקות, מה שמאפשר לאתר תקלה באופן מהיר
                 ולסדרה בהתאם.

                  ניתן לקבל סקירה גם בעזרת סרטון, דבר המוזיל דרמטית את עלות העבודה.

צילום באור נראה: מפת אורתופוטו באור נראה המאפשר לבדוק את ניקיון הפאנלים.